Nová kolekce vysoce kvalitních laminátových plovoucích podlahovin rooms prošla výraznou obměnou a obsahuje 26 exkluzivních dekorů od tradičních až po odvážné a svěží vzory s výraznými povrchovými synchronizovanými strukturami reprodukujícími přirozený vzhled přírodního dřeva.

Pro snadnou, rychlou a spolehlivou montáž jsou podlahoviny Rooms osazeny moderním zámkovým systémem 5G. Pro elegantní zakončení podlahoviny jsou v nabídce obvodové lišty dostupné již tradičně ke všem dekorům.

Katalog image_ROOMS_suite-900x594-900x594

Kolekce a dekory

V kolekci 2018 – 2022 najdete 12 zcela nových dekorů a celá kolekce rooms 2018-2022 je nyní k dispozici v nových, výhodnějších cenách. V rámci nové kolekce mají dílce řady Penthouse tloušťku 10 mm a široký formát 244 mm, v širokém formátu dílců je zařazená i část dekorů produktové řady Suite. Kolekce rooms 2018-2020 tak sleduje trend k větším formátům dílců, které umožní elegantní prostorové rozvržení podlahoviny pro vytvoření reprezentativního a zároveň příjemně útulného interiéru.

Rooms Penthouse rooms penthouse Rooms Loft rooms loft Rooms Suite rooms suite Rooms Studio rooms-studio.jpgrooms-studio Dřevěné podlahy Vinylové podlahy Laminátové podlahy Rohožky Floover Dřevěné obklady E-shop