Přední německý výrobce dřevěných podlahových krytin HARO s více než 150 letou tradicí zpracování dřeva nabízí ve spolupráci se společností ASKO a.s. prémiovou kolekci dřevěných podlah. Designová kolekce HARO pro ASKO je složená z podlah v třívrstvé konstrukci a to jak ve variantě se smrkovým středem, tak i cenově dostupnější variantě na nosné desce HDF.

Základem filozofie značky HARO je vysoká kvalita produktů, spojení tradice a inovativních technologických postupů, trvale udržitelný rozvoj a v neposlední řadě design odpovídající současným trendům v bydlení.

202107_FB_Haro

Kolekce a dekory

V kolekci jsou zastoupená provedení selských prken i 3-parketového vzoru. Povrchy jsou upravené různým stupněm kartáčování, vybírat lze z povrchů lakovaných a z povrchů ošetřených přírodním olejem. Nejvíce zastoupenou dřevinou v kolekci je dub v různých úpravách a provedeních, které zákazníkovi umožňují vybrat si podlahu dle individuálních požadavků. Vybrané položky kolekce jsou vedené trvale skladem, na objednávku lze nabídnout jakýkoliv produkt z portfolia firmy HARO.