Nátěrové hmoty vytvoří efektivní ochranu dřeva, zvýší jeho odolnost, ochrání ho před vlivem okolního prostředí. Zmírní negativní dopad klimatických a povětrnostních změn v průběhu roku. V neposlední řadě správně zvolený nátěr podpoří estetický vzhled přírodního dřeva. V nabídce společnosti ASKO najdete produkty značky Faxe, Arsino a Ciranova

Druhy nátěrových hmot: na bázi oleje a vosku, na vodní bázi a bázi laků, na bázi oleje

FAXE a ARSINOL

Produkty dánské značky FAXE a ARSINOL jsou založeny na ekologické bázi lněných a slunečnicových olejů bez biocidů a s minimálními přídavky syntetiky a rozpouštědel. Díky tomu jsou šetrné k životnímu prostředí a poskytují dřevu skvělou ochranu.

Nátěrové hmoty Ciranova

Produkty Ciranova jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako např. africký včelí vosk, vosk z karnaubové palmy a další. Jsou to tvrdé voskové oleje na dřevo s vysokými nároky na odolnost, skvěle se hodí nejen na podlahy, ale také na zahradní nábytek, fasády, ale například i dřevěný nábytek v interiéru. Nátěrové hmoty Ciranova jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako např. africký včelí vosk, vosk z karnaubové palmy a další.

Spojovací materiál

Nabídku produktů najdete přehledně uspořádanou na našem e-shopu