Nátěrové hmoty vytváří efektivní ochranu dřeva. Zvyšují jeho odolnost, ochrání ho před vlivem okolního prostředí a v maximální míře zachovávají jeho přirozené vlastnosti. Správně zvolená povrchová úprava podpoří i estetický vzhled přírodního dřeva. V nabídce společnosti ASKO najdete produkty značky Faxe, Arsino a Ciranova.

Druhy nátěrových hmot: na bázi oleje a vosku, na vodní bázi a bázi laků, na bázi oleje

FAXE a ARSINOL

Oleje a barvy dánského výrobce se neředí, i ve slabé vrstvě jsou dostačující a prodlužují životnost dřeva. Všechny produkty FAXE a ARSINOL jsou na bázi přírodních olejů a vosků (lněný olej, slunečnicový olej, rostlinný olej, rafinovaný rostlinný olej, přírodní vosky).  Nátěry přilnou k povrchu  i bez základního nátěru. Ošetřené plochy se jednoduše renovují lokálně, není potřeba před novým nátěrem povrch brousit. V produktech pro vnější použití jsou obsaženy stabilizátory proti UV záření a dřevo je tak po aplikaci nátěru maximálně chráněno. K dispozici je škála barevných pigmentů, obsahují vysoký podíl oleje a mají vysokou krycí sílu díky podílu pevných částic a sušin. Na ošetření ploch je dostatečný jeden maximálně dva nátěry. Při důkladném rozetření nezanechávají stopy po tahu štětcem.

Produkty jsou šetrné k životnímu prostředí, jsou zdravotně nezávadné.

E-shop Katalog

Nátěrové hmoty Ciranova

Produkty Ciranova jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako např. africký včelí vosk, vosk z karnaubové palmy a další. Jsou to tvrdé voskové oleje na dřevo s vysokými nároky na odolnost, skvěle se hodí nejen na podlahy, ale také na zahradní nábytek, fasády, ale například i dřevěný nábytek v interiéru. Nátěrové hmoty Ciranova jsou vyrobeny z přírodních materiálů jako např. africký včelí vosk, vosk z karnaubové palmy a další.

E-shop Katalog

Spojovací materiál

Nabídku produktů najdete přehledně uspořádanou na našem e-shopu

E-shop