Příběh ASKA se začal psát 1.dubna 1991. Společnost byla postavena na dobrých základech, rostla a vyvíjela se. V čase rozšířila své spektrum produktů a služeb, upevnila své postavení na trhu dřevozpracujícího průmyslu. Dnes ASKO disponuje vlastním zázemím, velkými skladovými prostory, vozovým parkem a má 100 zaměstnanců. Tato kniha je obrazovým náhledem do života ASKA od jeho založení až do roku 2021. Je i velkým poděkováním zakladatelům společnosti, současnému vedení a všem zaměstnancům, kteří v příběhu ASKA pokračují.

Pevná, stohovatelná i polohovatelná křesla, velké i menší sestavy, lehátka, houpačky, odkládací stolky a doplňky. Výběr tuzemských i exotických dřevin, umělý ratan. Široký sortiment zahradního nábytku v dostatečných skladových zásobách, kvalitní řemeslné zpracování, moderní i klasický design, řada povrchových úprav.

Domečky, hřiště, pískoviště, houpačky a herní prvky, které učiní zahradu atraktivnější pro všechny děti. Kvalitní řemeslné zpracování, certifikace, FSC® certifikáty, velký výběr typů a druhů. Dětský program ze dřeva je vyroben z impregnovaného borového nebo smrkového dřeva, dřeva, kdy zelená impregnace chrání produkty před povětrnostními vlivy a klimatickými změnami. Nabídku hřišť dále doplňují praktické gumové dlaždice pro zpevnění povrchu, tlumící pády, nárazy, ale i hluk.

Široké spektrum produktů pro milovníky zahradničení, kteří zde najdou vše, co v průběhu roku potřebují pro péči o svoji zahradu, terasu nebo balkon. Vybírat lze z množství květníků, moderních vyvýšených záhonů, pařníků, kompostérů a zahradních domků. Pro terénní úpravy zahrad je zde množství palisád, frézované kulatiny, kůlů, ohraničení záhonů v řadě provedení, délek a úprav. Ucelený koncept doplňují dřevěné bedýnky.  Jednou z výrazných novinek pro rok 2022 jdou dubové pražce.

Plánujete si vylepšit svoji zahradu, balkon nebo terasu? Vytvoří si nový prostor pro váš odpočinek v souladu s přírodou? Prolistujte si široký výběr terasových prken z tuzemských i exotických dřevin, bambusu, WPC nebo designových dílců s povrchovou fólií. Terasová prkna jsou k dispozici nejen ve výběru materiálů, ale i profilů, délek, provedení a barevných úprav. Prezentace je doplněna kompletním příslušenstvím včetně montážního návodu, čistících a nátěrových hmot.

Dřevěné fasády představují návrat k dávno vyzkoušenému modelu, který má řadu výhod. Dřevěná fasáda zajistí elegantní a atraktivní vzhled domu. Stavbě dodá na jedinečnosti a originalitě. Dřevo je navíc nadčasový materiál, který lze velmi dobře kombinovat s většinou přírodních aktuálně žádaných materiálů. Díky dřevěnému obkladu je fasáda budovy krásně provětrávaná a je zajištěna i termoregulace. V nabídce ASKO a.s. najdete fasádní profily v řadě provedení, vybírat můžete z evropských i exotických dřevin.

Vysoce kvalitní nátěrové hmoty Faxe a Arsinol ® na bázi přírodních olejů a vosků (lněný olej, slunečnicový olej, rostlinný olej, rafinovaný rostlinný olej, přírodní vosky ) jsou šetrné ke zdraví i životnímu prostředí. Neředí se a nátěr i ve slabé vrstvě dostatečně chrání dřevo a zvyšují jeho odolnost.

Podrobně zpracovaný sortiment obkladových, podlahových a saunových profilů. Vše včetně montážních návodů a užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.

Katalogy podlah

Dřevěné podlahy

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

HARO_Logo_CMYK
Parkett Designer

Výrobce dřevěných podlah s 30letou tradicí a zkušeností se zpracováním dřeva. Více než 80 % své produkce dlouhodobě dodává na náročné západní trhy, jako je Rakousko, Německo a Švýcarsko.

logo-PARKETT_DESIGNER_black
Haro Parkett – Exkluzivní kolekce

Exkluzivní kolekce obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorů, tak v provedení selských prken.

HARO_Logo_CMYK

Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Haro Disano

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

The Floor

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

KronotexS05oS_-oR
Haro Laminat

Rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Laminátové podlahy s autentickým povrchem a formátem prken totožným s formáty dřevěných podlah jsou maximálně přesvědčivé.

Myfloor

Originální dekory, autentický vzhled dřeva na špičkové úrovni, extrémní odolnost a nejvyšší třída otěru. Kolekce obsahuje 3 dekorové řady.

Interiérové dveře

Classen

Interiérové dveře Classen splňují vše, co můžete od uceleného konceptu dveří očekávat. Moderní design, kvalitní zpracování a minimálními nároky na údržbu. V nabídce jsou dveřní křídla desková, rámová, falcová i bezfalcová, doplnili jsme i žádané posuvné systémy. Velmi odolná varianta dveří se speciálním dvojím rámem zajistí odolnost vůči deformaci a je možné ji dodat ve výšce až 210 cm. Vybírat můžete z mnoha druhů speciálních odolných folií v oblíbených dekorech dřeva. Nechybí varianta CPL provedení ani dveřní křídla lakovaná. Obložkové zárubně jsou vždy dodávané v totožných dekorech a jsou vyráběné z komponentů MDF, což zajistí přesnou montáž a finální komplet je ještě stabilnější.

Radex

Masivní interiérové dveře jsou vyrobené z lepeného profilu skandinávské borovice. K dispozici jsou modelové řady sukaté, dýhované. Dveřní křídla jsou v surovém stavu, je možné je povrchově upravit a dveře tak barevně přizpůsobit do jakéhokoli do interiéru. V nabídce nechybí masivní borové zárubně rámové i obložkové, sukaté i bez suků. LOFT– nová modelová řada výrobce Radex, inspirovaná moderním industriálním vzhledem. Dveřní křídla jsou ve výsledku kombinací minimalismu a jedinečného designu, který podtrhuje přirozenou krásu dřeva. Jednotný vzhled perfektně doplňuje sortiment dveřního kování v černém matu.