Asko magazín

Firma Asko a. s. je předním distributorem výrobků ze dřeva. Za dobu svého působení na českém a slovenském trhu si vybudovala vedoucí postavení mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR. Vedle profesionálních vztahů s velkoobchodními partnery nabízí ucelené portfolio služeb a produktů i koncovým zákazníkům.

Zahrada

Příjemné venkovní posezení uprostřed zahrady, na terase nebo
na balkoně se nikdy neomrzí. V naší nabídce najdete zahradní
nábytek z odolných dřevin, kvalitně řemeslně zpracovaný, v řadě
variant. Dřevěné houpačky, domečky a multifunkční hřiště pro
Vaše děti a v neposlední řadě i květináče, truhlíky a další
doplňky pro zkrášlení Vaší zahrady.

Terasy

Plánujete vylepšit si svoji zahradu nebo terasu? Prolistujte si
širokou nabídkou terasových prken jak z přírodních tuzemských i
exotických dřevin, tak bezúdržbových WPC systémů. Kompletní
prezentace zahrnuje i příslušenství včetně nátěrových hmot.

Dřevěné bedýnky

V pestré nabídce dřevěných bedýnek najdete vhodné typy pro uplatnění v komerční sféře (vyvzorování pečiva, květin apod.), ale i v domácnosti. Součástí konceptu jsou bedýnky, které díky nápaditému designu využijete v interiéru, praktické bedýnky pro uskladnění ovoce a zeleniny, odolné uplatníte v domácí dílně na nářadí nebo drobný spojovací materiál.

Fasády

V naší nabídce najdete fasádní profily v řadě provedení a profilů, vybírat můžete z dřevin: Accoya, Západní červený cedr, Skandinávska thermoborovice Evropský modřín,Sibiřský modřín,Borovice a Smrk.

.

Palubky

Podrobně zpracovaný sortiment obkladových, podlahových a
saunových profilů. To vše, včetně montážních návodů a
užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.

Nátěrové hmoty

Kompletní nabídka nátěrových a čistících hmot včetně přehledně zpracovaných informací o doporučeném využití značky FAXE a ARSINOL.

Dřevěné podlahy

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

Haro Parkett – Exkluzivní kolekce

Exkluzivní kolekce obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorů, tak v provedení selských prken.

Parkett Designer

Exklusivní kolekce třívrstvých dřevěných podlah slovenského výrobce v moderním designu, ve vysoké kvalitě ručního zpracování a v garanci nejvyšší kvality.

Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních.

Myfloor

Originální dekory, autentický vzhled dřeva na špičkové úrovni, extrémní odolnost a nejvyšší třída otěru. Kolekce obsahuje 3 dekorové řady.

Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Haro Disano

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

TheFloor

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Interiérové dveře

Classen

Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce máme jak modely se suky, vhodné třeba na chaty a chalupy, tak i modely bez suků, hodící se do moderních i klasických interiérů.

Radex

Masivní interiérové dveře jsou vyrobené z lepeného profilu skandinávské borovice.

LOFT – nová modelová řada výrobce Radex, inspirovaná moderním industriálním vzhledem. Dveřní křídla jsou ve výsledku kombinací minimalismu a jedinečného designu, který podtrhuje přirozenou krásu dřeva. Jednotný vzhled perfektně doplňuje sortiment dveřního kování v černém matu