Katalogy a ceníky

 


Zahrada

Příjemné venkovní posezení uprostřed vlastní zahrady se nikdy neomrzí.
V ASKO nabídce najdete zahradní nábytek z odolných dřevin a jiných moderních materiálů. Dřevěné houpačky, domečky a hřiště, které přinesou vašim dětem radost a v neposlední řadě i květináče, truhlíky a další doplňky pro zkrášlení vaší zahrady.
Katalog ke stažení


Terasy

Chystáte se vylepšit svoji zahradu? Neváhejte a prolistujte si nekonečnou nabídkou ASKO terasových profilů.

Nabízíme nejen terasy z tuzemských a exotických dřevin, ale také dnes čím dál více populární bezúdržbové WPC systémy. To vše, včetně montážních návodů a užitečných tipů.

Katalog ke stažení


Fasády

Desítky fasádních dřevěných profilů pro váš klasický, skandinávský nebo puristický moderní projekt.

V tomto katalogu představujeme ucelenou nabídku společnosti ASKO v segmentu fasádních dřevěných profilů. Technická specifikace jednotlivých dřevin, montážní návod i doporučené oleje a čističe pro péči o vaši fasádu.

Katalog ke stažení

 


Palubky

Přehledně zpracované informace z široké nabídky ASKO palubek.

Podrobně odprezentován sortiment obkladových, podlahových a saunových profilů. To vše, včetně montážních návodů a užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.  Z nabídky palubek ASKO si vždy vyberete ideální řešení pro svůj projekt.

Katalog ke stažení

 


Dřevěné podlahy

Europarkett

Výrobce dřevěných podlah s 30letou tradicí a zkušeností se zpracováním dřeva. Více než 80 % své produkce dlouhodobě dodává na náročné západní trhy, jako je Rakousko, Německo a Švýcarsko.

Katalog ke stažení

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

Katalog ke stažení


Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Katalog ke stažení

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Katalog ke stažení

Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních.

Katalog ke stažení

Haro Laminat

Rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Laminátové podlahy s autentickým povrchem a formátem prken totožným s formáty dřevěných podlah jsou maximálně přesvědčivé.

Katalog ke stažení


Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Katalog ke stažení

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Katalog ke stažení

Haro Disano

Inteligentní kombinace inovačních materiálů vytvořila novou podlahu DISANO by HARO.

Katalog ke stažení

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Katalog ke stažení

 


Korkové podlahy

Wicanders

Kombinací přírodního korku s nejnovější technologií optického obrazu dosáhl Wicanders vyššího standardu přírodní korkové podlahy. Technologie pro realistický vzhled povrchu (Realistic Surface Technology, RST) umožňuje skutečnou a věrnou reprodukci přírodních ploch.

Katalog ke stažení