Asko magazín

Firma Asko a. s. je předním distributorem výrobků ze dřeva. Za dobu svého působení na českém a slovenském trhu si vybudovala vedoucí postavení mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR. Vedle profesionálních vztahů s velkoobchodními partnery nabízí ucelené portfolio služeb a produktů i koncovým zákazníkům.

Zahrada 2021

Příjemné posezení venku uprostřed zahrady, na terase nebo na balkoně se nikdy neomrzí. V naší nabídce najdete zahradní nábytek z odolných dřevin, ale i ratanu. Vybírat můžete z pevných i polohovatelných křesel, velkých stolů i menších sklápěcích stolků, zahradních houpaček a relaxačních křesel. Děti najdou inspiraci v řadě domečků, multifunkčních hřišť a pískovišť, houpaček. Milovníci rostlin objeví množství květináčů, truhlíků, pergol a frézovaných kulatin, a další.

Terasy 2021

Plánujete vylepšit si svoji zahradu, balkon nebo terasu? Prolistujte si široký výběr terasových prken z tuzemských i exotických dřevin a WPC včetně designových dílců s povrchovou fólií. Terasová prkna jsou k dispozici nejen ve výběru materiálů, ale i profilů, délek, provedení a barevných úprav. Prezentace je doplněna kompletním příslušenstvím včetně montážního návodu, čistících a nátěrových hmot.

Dřevěné bedýnky

Přehledná nabídka praktických dřevěných bedýnek vhodných do domácnosti, na zahradu i do komerční sféry.  Součástí konceptu jsou bedýnky, které díky nápaditému designu využijete v domácnosti, na chalupách i v dílnách kutilů. Jsou praktické pro uskladnění ovoce a zeleniny. Uplatní se v domácí dílně na nářadí nebo drobný spojovací materiál. Mohou být zajímavým dekoračním doplňkem interiéru, nebo nápaditým obalem na bylinky.

Fasády 2021

Široká nabídka dřevěných fasádních profilů pro váš klasický, skandinávský nebo puristický moderní projekt. V novém katalogu je ucelená nabídka dřevěných fasádních profilů z tuzemských i severských dřevin. Nedílnou součástí je specifikace jednotlivých dřevin, montážní návod i doporučené přípravky na péči a údržbu.

.

Palubky

Podrobně zpracovaný sortiment obkladových, podlahových a saunových profilů. Vše včetně montážních návodů a užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.

Nátěrové hmoty

Nátěrové hmoty pro interiér i exteriér značky FAXE a ARSINOL.

Dřevěné podlahy

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

Haro Parkett – Exkluzivní kolekce

Exkluzivní kolekce obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorů, tak v provedení selských prken.

Parkett Designer

Exklusivní kolekce třívrstvých dřevěných podlah slovenského výrobce v moderním designu, ve vysoké kvalitě ručního zpracování a v garanci nejvyšší kvality.

Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních.

Myfloor

Originální dekory, autentický vzhled dřeva na špičkové úrovni, extrémní odolnost a nejvyšší třída otěru. Kolekce obsahuje 3 dekorové řady.

Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Haro Disano

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

TheFloor

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Interiérové dveře

Classen

Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce máme jak modely se suky, vhodné třeba na chaty a chalupy, tak i modely bez suků, hodící se do moderních i klasických interiérů.

Radex

Masivní interiérové dveře jsou vyrobené z lepeného profilu skandinávské borovice.

LOFT – nová modelová řada výrobce Radex, inspirovaná moderním industriálním vzhledem. Dveřní křídla jsou ve výsledku kombinací minimalismu a jedinečného designu, který podtrhuje přirozenou krásu dřeva. Jednotný vzhled perfektně doplňuje sortiment dveřního kování v černém matu