Katalogy a ceníky


ASKO Magazín

Firma Asko a. s. je předním distributorem výrobků ze dřeva. Za dobu svého působení na českém a slovenském trhu si vybudovala vedoucí postavení mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR. Vedle profesionálních vztahů s velkoobchodními partnery nabízí ucelené portfolio služeb a produktů i koncovým zákazníkům.
Prohlédnout magazín


NOVINKA: Zahrada 2019

Příjemné venkovní posezení uprostřed vlastní zahrady se nikdy neomrzí.
V ASKO nabídce najdete zahradní nábytek z odolných dřevin a jiných moderních materiálů. Dřevěné houpačky, domečky a hřiště, které přinesou vašim dětem radost a v neposlední řadě i květináče, truhlíky a další doplňky pro zkrášlení vaší zahrady.
Prohlédnout katalog

Dřevěné bedýnky

Pro novou sezónu 2019 pro Vás připravujeme řadu nových produktů v „Zahradě 2019“. První vlaštovkou v připravované kolekci, je ucelený koncept dřevěných bedýnek.

V široké nabídce najdete vhodné typy pro uplatnění v komerční sféře, např. pro vyvzorování pečiva, drobného sortimentu, kosmetiky, svíček až po květiny. Součástí konceptu jsou bedýnky, které díky nápaditému designu využijete v domácnosti, na chalupách i v dílnách kutilů. Jsou praktické pro uskladnění ovoce a zeleniny. Uplatní se v domácí dílně na nářadí nebo drobný spojovací materiál. Mohou být zajímavým dekoračním doplňkem interiéru, nebo nápaditým obalem na bylinky.

Prohlédnout ceník


Terasy

Chystáte se vylepšit svoji zahradu? Neváhejte a prolistujte si nekonečnou nabídkou ASKO terasových profilů.

Nabízíme nejen terasy z tuzemských a exotických dřevin, ale také dnes čím dál více populární bezúdržbové WPC systémy. To vše, včetně montážních návodů a užitečných tipů.

Prohlédnout katalog


Fasády

Desítky fasádních dřevěných profilů pro váš klasický, skandinávský nebo puristický moderní projekt.

V tomto katalogu představujeme ucelenou nabídku společnosti ASKO v segmentu fasádních dřevěných profilů. Technická specifikace jednotlivých dřevin, montážní návod i doporučené oleje a čističe pro péči o vaši fasádu.

Prohlédnout katalog

 


Palubky

Přehledně zpracované informace z široké nabídky ASKO palubek.

Podrobně odprezentován sortiment obkladových, podlahových a saunových profilů. To vše, včetně montážních návodů a užitečných tipů pro ochranu a údržbu jednotlivých profilů.  Z nabídky palubek ASKO si vždy vyberete ideální řešení pro svůj projekt.

Prohlédnout katalog

 


Dřevěné podlahy

Europarkett

Výrobce dřevěných podlah s 30letou tradicí a zkušeností se zpracováním dřeva. Více než 80 % své produkce dlouhodobě dodává na náročné západní trhy, jako je Rakousko, Německo a Švýcarsko.

Prohlédnout katalog

Haro Parkett

Pravděpodobně neexistuje žádný další element, který by krásnému bytu dodal v tak rozsáhlé míře na hodnotě, jako kvalitní dřevěná podlaha.

Prohlédnout katalog

Haro Parkett – Exkluzivní kolekce

Exkluzivní kolekce obsahuje podlahy v třívrstvé konstrukci, a to jak v provedení 3-parketových vzorů, tak v provedení selských prken.

Prohlédnout katalog


Laminátové podlahy

Rooms

Skutečně exkluzivní pocit budete prožívat každý den při kontaktu s perfektním povrchovým zpracováním podlah Rooms. Podlaha se strukturou věrně napodobující dřevo i na dotek s lesklým pórem, která se velmi snadno udržuje.

Prohlédnout katalog

Kronotex

Kronotex patří mezi největší výrobce laminátových podlah v Evropské unii. V rámci svého výrobního programu nabízí rozmanité kolekce vyznačující se širokou škálu tradičních i nestandardních dekorů.

Prohlédnout katalog

Krono Original

Značka Krono Original® patří k lídrům světového trhu. Všechny laminátové podlahy Krono Original® jsou vyráběny v moderních výrobních high-tech zařízeních.

Prohlédnout katalog

Haro Laminat

Rozpětí od svěžího po harmonický styl a od přírodní krásy po elegantní přitažlivost. Laminátové podlahy s autentickým povrchem a formátem prken totožným s formáty dřevěných podlah jsou maximálně přesvědčivé.

Prohlédnout katalog


Vinylové podlahy

Forbo Novilon

Renomovaná značka bytových podlahovin Forbo představuje unikátní řadu vinylových dílců pod označením Novilon® Vinyl.

Prohlédnout katalog

Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Prohlédnout katalog Prohlédnout ceník

ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.

Prohlédnout katalog


Korkové podlahy

Wicanders

Kombinací přírodního korku s nejnovější technologií optického obrazu dosáhl Wicanders vyššího standardu přírodní korkové podlahy. Technologie pro realistický vzhled povrchu (Realistic Surface Technology, RST) umožňuje skutečnou a věrnou reprodukci přírodních ploch.

Prohlédnout katalog


Accoya

Představte si masivní dřevo, které pochází z rychle rostoucích, a odpovědným způsobem obhospodařovaných lesů, má nulovou toxicitu a nabízí takovou rozměrovou stálost a trvanlivost, že převyšuje i ty nejlepší tropické dřeviny.

Dřevo Accoya® je výsledek více než 80 let výzkumu a vývoje. Díky kombinaci osvědčené metody modifikace pomocí acetylace a nejmodernější technologie je toto vysoce výkonné dřevo vytvořeno pro náročné venkovní aplikace, od oken přes dveře, podlahy a obložení až po mosty a lodě.

Inovace dřeva

Odolné, stabilné a udržitelné. Vítejte v budoucnosti dřeva.

Prohlédnout katalog

Výkonnostní parametry

Vyzkoušení, testované a osvědčené. Přehled zkoušek výkonnostních parametrů.

Prohlédnout katalog

Reference

Inspirativní reference pro váš další projekt.

Prohlédnout katalog