fbpx

Obchodní zástupce/zástupkyně pro Jihočeský a Plzeňský kraj

Jsme stabilní česká obchodně-logistická společnost s 32-letou tradicí a ročním obratem 800 mil. Kč. Zastáváme významnou pozici mezi distributory výrobků dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR.

Máme zodpovědný vztah k okolí, širší společnosti a podnikání s respektem k životnímu prostředí a k obnovitelným zdrojům. Naším cílem je být zákazníkovou první volbou a být spolehlivou distribuční společností a významným dodavatelem produktů a služeb k stavbě a bydlení v středoevropském regionu.

Jaká bude náplň Vaší práce ?

  • péče o stávající klienty ve svěřeném regionu, prezentace a prodej produktů společnosti
  • aktivní vyhledávání nových distribučních kanálů
  • propagace nových produktů
  • koordinace služeb a dodávek zákazníkům
  • analýza trhu, získávání relevantních informací o zákaznících
  • sledování aktivit konkurence

Proč pracovat v Asku ?

  • nabízíme zázemí stabilní a zdravé české společnosti a práci v týmu, který táhne za jeden provaz
  • obchodujeme s atraktivními a kvalitními produkty
  • nový kolega absolvuje důkladné zaškolení
  • používáme moderní informační systém pro podporu prodeje
  • dbáme na průběžné vzdělávání našich obchodníků, pravidelně probíhají produktová školení i školení prodejních dovedností

Co od Vás očekáváme ?

  • obchodnický talent
  • SŠ vzdělání nebo výuční list
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • MS Office uživatelská znalost
  • aktivní řidič s ŘP sk. B, ochota cestovat

Co můžete očekávat Vy ?

  • prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • motivační mzdové ohodnocení – základní mzda a neomezené odměny vázané na pracovní výkon
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody (5 dnů volna nad rámec řádné dovolené, zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, příspěvek na stravování)

Benefity

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky: Čeština (Výborná)

Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Sdílejte tuto stránku

Array