WPC terasové systémy jsou moderní a bezúdržbovou alternativou ke klasickým terasovým prknům z přírodního dřeva. Současné WPC neboli dřevoplastové systémy jsou směsí přírodního dřeva s příměsí HDPE, pojiv a aditiv (70 % dřevěné drti a 30 % vysoce kvalitativního zdravotně nezávadného polymeru HDPE). WPC terasové systémy jsou velmi trvanlivé a odolné vůči povětrnostním podmínkám, nevyžadují úpravu před ani po montáži a jsou vhodné i do míst s velkou pochozí zátěží.

Proč si vybrat WPC terasový systém:

  • Dlouhá životnost a vysoká pevnost
  • Praktický bezúdržbový materiál bez opakovaných nátěrů a oprav
  • Žádné úlomky, třísky a praskliny
  • Odolnost proti UV záření
  • Odolnost proti vodě, vlhkosti a chemikáliím
  • Snadná montáž

UNODECK

Materiály Unodeck jsou určené pro terasy i plotovky. Produkty evokují přirozený vzhled dřeva a díky použití kompozitního materiálu získávají řadu dalších užitných vlastností. Unodeck díky svému unikátnímu složení (52 % dřeva, 28 % kvalitních HDPE polymerů a 20 % ekologických aditiv pro odolnost proti UV záření a stárnutí) vyniká technickými vlastnostmi, vysokou odolností vůči výkyvům počasí a povětrnostním podmínkám. Má dlouhou životnost bez nutnosti údržby a snadno se montuje. Součásti uceleného konceptu je dutý a plný profil terasových prken, plotovky v odpovídajícím dekoru.

Terasy UNVOC nabízejí moderní pojetí extrudovaného prkna s klasickým rýhováním, které zabraňuje skluzu. Nabízí se ve čtyřech barevných provedení. Jedná se o kombinaci dřevěných vláken (70 %) se zdravotně nezávadným polymerem HDPE (30 %).

Pokud plánujete stavbu terasu a potřebujete pomoc s výpočtem materiálu, vyzkoušejte nás praktický konfigurátor, který Vás krok za krokem provede výběrem materiálu až po možnost objednání.