Exkluzivita a maximální reálnost struktur je u některých dekorů dřevin podtržena embosováním v registru. V rastru  ražené reliéfní struktury přesně kopírují vizuální kresbu dřeva. Na omak jsou vzory plastické a vy tak můžete cítit např. věrnou strukturu surového dřeva.

Designová krytina THE FLOOR:

Krytina s konstrukcí na nosné desce, vyrobená na minerální bázi (SPC – Solid Polymer Core) bez obsahu formaldehydu zcela splňuje nejvyšší požadavky na moderní a kvalitní podlahovinu. Celá výroba podlahoviny probíhá v Německu, 100% z evropských surovin. Produkt je plně  recyklovatelný.

Falquon-Cover-gerade
Dub_Cesminovy_Creme_537298_Int-900x594

Stylové podlahy DISANO by HARO

Komfortní podlaha, které v sobě spojuje vlastnosti dřevěných a laminátových podlah. Zdravá podlaha, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty. Podlaha určená pro zážitek z bydlení ve stylu extra třídy.

Komfortní podlahy Floover

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy a striktní požadavky na kvalitu, to jsou podlahy Floover.

Z rozsáhlé kolekce dekorů vinylových podlah Floover je možné vybrat vhodný design pro jakékoliv prostory včetně vlhkých, jako jsou např. koupelny nebo terasy. Podlahy Floover jsou tak dokonalým řešením pro váš projekt.

image_Floover_3-900x594-900x594
image_terHurne_01-900x594-900x594-900x594

Vinylové podlahy ter Hürne

Tiché, robustní, prostě pohodlné. To jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne.
S vášní, know-how, citem pro krásný design vytváří jedinečné vinylové dílce, které jsou spojením nejmodernějších dekorů a sofistikované technologie v kombinaci s maximálně efektivním využíváním zdrojů životního prostředí.
Časopis domo dne 20.9.2017 vyhlásil vinylové produkty ter Hürne za produkt roku ve své kategorií.

Vinylové podlahy Forbo Novilon

Všechny dekory kolekce Forbo byly vytvořeny ve své přirozené podobě a pochází z dílny holandských designérů. Reálnost prkenné podlahy u vinylových dílců vytvoří zkosené hrany provedené tzv. perličkovou technologií pro výsledný matná vzhled V-spáry. Povrchová úprava Noviclean podpoří snazší čištění a krytině poskytuje přirozeně matný vzhled. Kombinací důmyslné povrchové úpravy a embosované struktury povrchu je dosaženo vyšší úrovně protiskluzovosti. Exklusivní kolekce Novilon® Vinyl I Click 2020 obsahuje 16 dekorů.

image_FORBO_04-900x594-900x594