Německá rodinná firma se věnuje více než 50 let odpovědnosti za vývoj udržitelných produktů pro zdravý životní styl, které splňují nevyšší standardy z hlediska funkčnosti a estetiky.
S vášní, zkušenostmi a citem pro krásný design vytváří jedinečné vinylové dílce, které jsou spojením nejmodernějších dekorů a sofistikované technologie v kombinaci s maximálně efektivním využíváním zdrojů životního prostředí.
V každém jednotlivém podlahovém dílci ter Hürne Vám u nohou leží kvalitní produkt, u kterého tato německá firma věnuje pozornost biologicky nezávadným složkám.

Řada ter Hürne PERFORM je určená k instalaci celoplošným lepením. Dílce mají vícevrstvou konstrukci na pevné nosné desce s vysokým podílem vápence, mají výrazně snížený podíl plastifikátorů, jsou vhodné i pro instalaci do vlhkých prostor.

Pure Choice

 

Dekory vinylových dílců Pure Choice mají jasné, spíše chladné odstíny, které lze kombinovat s mnoha styly nábytku a jsou velmi všestranné. Vytváří lehké, vzdušné prostředí a dokonalý základ pro relaxaci.

Bright Choice

Dekory vinylových dílců Bright Choice hrají barvami přírody, které jsou jemné a teplé. Jsou všestranné a dokonalé.

Straight Choice

 

Dekory vinylových dílců Straight Choice jsou v tmavých, výrazných barvách s kontrastními prvky. S mimořádným účinkem zdůrazňují individualitu místností.

Stone Choice

 

Dekory vinylových dílců Stone Choice zahrnují barvy od teplých vápencových, přes moderní betonové až po černé čedičové designy. V přirozeném vzhledu vymyšleném přírodou, s výhodami vinylové podlahoviny a možností použití v kdekoliv.