Veletrhy

Novinky můžete vidět nejen v sídle naší společnosti (firemní vzorková prodejna, samoobsluha a expozice zahradního nábytku), v Centru bytového designu (FloorFloor, Na Pankráci 30A, 140 00 Praha 4), ale i na výstavách a veletrzích, kde se prezentujeme nebo které pořádáme:INTERNÍ VELETRH 2020: změna termínu

Vážení obchodní partneři, v souvislosti s aktuálními opatřeními, která se týkají viru COVID-19, jsme nuceni přesunout termín plánovaného Interního veletrhu na neurčito. Věříme, že se situace brzy uklidní a my Vás budeme moci přivítat v sídle naší společnosti a představit Vám novinky sortimentu, kterými vstupujeme do sezóny 2020. V případě jakýchkoli dotazů prosím neváhejte kontaktovat odd. marketingu (skokanova@asko-as.cz) nebo své obchodní zástupce.

Děkujeme za pochopení a těšíme se brzy na viděnou,

Za tým Asko a.s.

Jan Hrdina
ředitel společnosti

Registrace    Kontakt

 

 Produktový den My Floor

Originální dekory, elegantní design a autentický vzhled pravého dřeva spojený s výhodami kvalitní, moderní laminátové podlahy. To je nová kolekce laminátových podlah MY FLOOR 2020.

Ve čtvrtek 5.března 2020 jsme v Centru podlahového designu FloorFloor (Na Pankráci 30A, Praha 4) uvedli na trh novou kolekci 32 dekorů ze 3 designových řad kolekce MY FLOOR 2020. Kolekce zahrnuje autentické dekory dřeva, varianty lamel včetně extra širokých a dlouhých dílců 1,845x 244mm řady Residence. Novinkou je produktová řada v provedení s vyšší odolností proti stojaté vodě.

Podlahy My Floor jsou vyráběny z borovic pocházejících z Brandenburských lesů. Borovice jsou bohaté na pryskyřici, která zlepšuje vlastnosti podlah a  v rámci výrobního procesu je zapotřebí méně lepidla. Díky využití stromů z okolí výrobních závodů se výrazně snižuje i uhlíková stopa a dopad CO2 plynů na životní prostředí.

FOTOREPORT

 SVATOMARTINSKÝ WORKSHOP S HARO FLOORING

Dřevěné podlahy a dřevěný obklad na zeď. Kombinace luxusní třívrstvé dřevěné podlahy a dřevěného obkladu ve vysoké kvalitě vytvoří harmonický celek a jedinečnou atmosféru interiéru. Propojení dřevěných materiálů na podlaze a zdi najde uplatnění v interiéru domácnosti a neopakovatelnou atmosféru vytvoří i v restauraci, hotelu nebo kanceláři.

Pokud Vás zajímá spojení dřevěné podlahy a obkladu na zeď přijměte prosím pozvání na 11.11.2019 od 10h do našeho Centra bytového designu. Ve spolupráci s německým výrobcem HARO jsme pro Vás připravili prezentaci luxusních třívrstvých dřevěných podlah HARO a dřevěných obkladů HARO WALL.

Za společnost Asko a.s. a tým FloorFloor se na viděnou těší

Ing. Jan Hrdina
ředitel společnosti ASKO a.s.

info a registrace:
martina.skokanova@asko-as.cz

 DISANO BY HARO

Společnost Asko a.s. uvádí trh České a Slovenské republiky novinku: Stylovou podlahu DISANO by HARO.

Stylová podlaha DISANO, v sobě spojuje vlastnosti dřevěných a laminátových podlah. Je zdravou podlahou, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty. Je komfortní podlahou určenou pro zážitek z bydlení ve stylu extra třídy.

Pokud Vás novinka Disano by Haro zajímá, přijměte prosím pozvání na event DISANO by HARO, který proběhne ve čtvrtek, 26. září 2019 v Praze. Dozvíte se více o unikátnosti stylových podlah DISANO, o možnosti spolupráce, a také o akčních zaváděcích cenách určených pro naše obchodní partnery.
Součástí našeho programu bude i praktická ukázka.

Za společnost Asko a.s. a tým FloorFloor se na viděnou těší

Ing. Jan Hrdina
ředitel společnosti ASKO a.s.

info a registrace:
martina.skokanova@asko-as.cz

 For Garden 2019

 

Do nové sezóny jsme vstoupili s řadou novinek v kolekci ZAHRADA 2019, kde najdete jak osvědčené tak zcela nové produkty zahradního nábytku, dětského zahradního programu a zahradních doplňků.

Ve dnech 21. – 24. 3. 2019 jsme novou kolekci představili v rámci veletrhu For Garden. V průběhu celé sezóny si všechny produkty můžete prohlédnout a vyzkoušet ve venkovní expozici ZAHRADA (Areál ASKO a.s., Františka Diviše 984, 104 00 Praha 10 Uhříněves.)

 

Galerie Kontakt


Interní Veletrh 2019

 

Ve dnech 4. a 5. dubna 2019 proběhl v areálu sídla společnosti Interní veletrh, kde jsme prezentovali celé portfolio produktů včetně novinek.

Veletrhu se zúčastnili zástupci z řad dodavatelů, výrobců a významných zákazníků.

 

Galerie    Kontakt