Veletrhy

Společnost ASKO a.s. zaujímá řadu let významné stabilní postavení na českém i slovenském trhu mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu. Abychom si vedoucí postavení udrželi, přinášíme našim zákazníkům a obchodním partnerům každý rok novinky v oblasti produktů, snažíme se zlepšovat a rozšiřovat služby.

Novinky můžete vidět nejen v sídle naší společnosti (firemní vzorková prodejna, samoobsluha a expozice zahradního nábytku), v Centru bytového designu (FloorFloor, Na Pankráci 30A, 140 00 Praha 4), ale i na výstavách a veletrzích, kde se prezentujeme nebo které pořádáme:SVATOMARTINSKÝ WORKSHOP S HARO FLOORING

Dřevěné podlahy a dřevěný obklad na zeď. Kombinace luxusní třívrstvé dřevěné podlahy a dřevěného obkladu ve vysoké kvalitě vytvoří harmonický celek a jedinečnou atmosféru interiéru. Propojení dřevěných materiálů na podlaze a zdi najde uplatnění v interiéru domácnosti a neopakovatelnou atmosféru vytvoří i v restauraci, hotelu nebo kanceláři.

Pokud Vás zajímá spojení dřevěné podlahy a obkladu na zeď přijměte prosím pozvání na 11.11.2019 od 10h do našeho Centra bytového designu. Ve spolupráci s německým výrobcem HARO jsme pro Vás připravili prezentaci luxusních třívrstvých dřevěných podlah HARO a dřevěných obkladů HARO WALL.

Za společnost Asko a.s. a tým FloorFloor se na viděnou těší

Ing. Jan Hrdina
ředitel společnosti ASKO a.s.

info a registrace:
martina.skokanova@asko-as.cz

 DISANO BY HARO

Společnost Asko a.s. uvádí trh České a Slovenské republiky novinku: Stylovou podlahu DISANO by HARO.

Stylová podlaha DISANO, v sobě spojuje vlastnosti dřevěných a laminátových podlah. Je zdravou podlahou, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty. Je komfortní podlahou určenou pro zážitek z bydlení ve stylu extra třídy.

Pokud Vás novinka Disano by Haro zajímá, přijměte prosím pozvání na event DISANO by HARO, který proběhne ve čtvrtek, 26. září 2019 v Praze. Dozvíte se více o unikátnosti stylových podlah DISANO, o možnosti spolupráce, a také o akčních zaváděcích cenách určených pro naše obchodní partnery.
Součástí našeho programu bude i praktická ukázka.

Za společnost Asko a.s. a tým FloorFloor se na viděnou těší

Ing. Jan Hrdina
ředitel společnosti ASKO a.s.

info a registrace:
martina.skokanova@asko-as.cz

 For Garden 2019

 

Do nové sezóny jsme vstoupili s řadou novinek v kolekci ZAHRADA 2019, kde najdete jak osvědčené tak zcela nové produkty zahradního nábytku, dětského zahradního programu a zahradních doplňků.

Ve dnech 21. – 24. 3. 2019 jsme novou kolekci představili v rámci veletrhu For Garden. V průběhu celé sezóny si všechny produkty můžete prohlédnout a vyzkoušet ve venkovní expozici ZAHRADA (Areál ASKO a.s., Františka Diviše 984, 104 00 Praha 10 Uhříněves.)

 

Galerie Kontakt


Interní Veletrh 2019

 

Ve dnech 4. a 5. dubna 2019 proběhl v areálu sídla společnosti Interní veletrh, kde jsme prezentovali celé portfolio produktů včetně novinek.

Veletrhu se zúčastnili zástupci z řad dodavatelů, výrobců a významných zákazníků.

 

Galerie    Kontakt