Veletrhy

Společnost ASKO a.s. zaujímá řadu let významné stabilní postavení na českém i slovenském trhu mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu. Abychom si vedoucí postavení udrželi, přinášíme našim zákazníkům a obchodním partnerům každý rok novinky v oblasti produktů, snažíme se zlepšovat a rozšiřovat služby.

Novinky můžete vidět nejen v sídle naší společnosti (firemní vzorková prodejna, samoobsluha a expozice zahradního nábytku), v Centru bytového designu (FloorFloor, Na Pankráci 30A, 140 00 Praha 4), ale i na výstavách a veletrzích, kde se prezentujeme nebo které pořádáme:For Garden 2019

 

Do nové sezóny jsme vstoupili s řadou novinek v kolekci ZAHRADA 2019, kde najdete jak osvědčené tak zcela nové produkty zahradního nábytku, dětského zahradního programu a zahradních doplňků.

Ve dnech 21. – 24. 3. 2019 jsme novou kolekci představili v rámci veletrhu For Garden. V průběhu celé sezóny si všechny produkty můžete prohlédnout a vyzkoušet ve venkovní expozici ZAHRADA (Areál ASKO a.s., Františka Diviše 984, 104 00 Praha 10 Uhříněves.)

 

Galerie Kontakt


Interní Veletrh 2019

 

Ve dnech 4. a 5. dubna 2019 proběhl v areálu sídla společnosti Interní veletrh, kde jsme prezentovali celé portfolio produktů včetně novinek.

Veletrhu se zúčastnili zástupci z řad dodavatelů, výrobců a významných zákazníků.

 

Galerie    Kontakt