Společnost ASKO a.s. zaujímá již od roku 1991 významné postavení mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu na českém a slovenském trhu. Abychom si stabilní postavení udrželi, přinášíme našim zákazníkům a obchodním partnerům každý rok řadu produktových novinek a snažíme se zlepšovat a rozšiřovat i naše služby.

Novinky můžete vidět nejen v sídle naší společnosti (Františka Diviše 984, 104 00 Praha 10 – Uhříněves), v Centru podlahového designu FloorFloor (Na Pankráci 30A, 140 00 Praha 4), ale i na výstavách a veletrzích.

Galerie

Produktový den Ter Hürne

Nové designové dílce ter Hürne jsou moderní vinylové podlahy, které jsou synonymem komfortní, zdravé podlahy. V nové kolekci můžete vybírat z řady autentických dekorů dřeva a kamene, ze škály odstínů, formátů a barev. Vybraný dekor můžete mít ve třech provedeních. Pro každý prostor, druh a stav podkladu nabízíme ideální řešení. Díky systému 3 v 1 si tedy zákazník vybírá pouze dekor, provedení mu dle umístění doporučí poradce.

Novou kolekci designových vinylových dílců přijel do České republiky představit osobně produktový specialista ter Hürne. Pozvané zákazníky seznámil procesem výroby, podrobně popsal tři provedení dílců a předvedl možné ukázky pokládky.

Děkujeme všem, kteří se eventu účastnili. Atmosféru dne si můžete připomenou v galerii níže.

Tým Asko a.s. a Floor Floor

 

 

Interní veletrh ASKO 2022

Ve čtvrtek 5. května 2022 proběhl po dvouleté nucené odmlce Interní veletrh ASKO a.s. V sídle naší společnosti jsme na jednom místě představili řadu novinek z produktového portfolia, ale i služeb, které poskytujeme. Prošli jsme moderní logistický areál.

Za účasti vybraných partnerů jsme našim významným zákazníkům, obchodním partnerům a dodavatelům představili i novinky manipulační techniky (Linde Material Handling ČR), I-OSB nosníky (spol. CZECH PAN) a osobní automobily na el. pohon (Volvo Auto Průhonice). Děkujeme všem hostům, kteří přijali naše pozvání, partnerům, kteří se podíleli na programu a těšíme se na další ročník.

Tým ASKO a.s.

ForGarden 2022

Sortiment Zahrady je v letošním roce plný novinek, ale nezapomněli jsme pro vás naskladnit ani osvědčené produkty z předcházející sezon. Ve dnech 31.3.-3.4.2022 jste si mohli ucelený koncept zahradního nábytku, dětského zahradního programu a zahradního sortimentu prohlédnout na veletrhu For Garden. Prezentaci jsme pro vás doplnili ukázkou dřevěných, bambusových a wpc teras, dřevěných fasádních profilů a plotovek.

Děkujeme za návštěvu.

Oslava ASKO 30 let

Příběh ASKA se začal psát 1.dubna 1991, v letošním roce tedy naše společnost oslavila 30let. 30let od svého založení, 30let úspěšného působení na trhu dřevozpracujícího průmyslu, 30let podnikání a postupného růstu. 30let budování stabilní české firmy s vlastním zázemím, skladovými prostory a bezmála 100 zaměstnanců. To vše je důvod k zamyšlení, ohlédnutí, ale i k oslavě. Na trhu není příliš firem, které se mohou pochlubit 30letou historií. I proto jsme se v pátek 18.června 2021 sešli v otevřeném prostoru Hostivařské přehrady, abychom společně výročí oslavili.

Produktový den My Floor

Originální dekory, elegantní design a autentický vzhled pravého dřeva spojený s výhodami kvalitní, moderní laminátové podlahy. To je nová kolekce laminátových podlah MY FLOOR 2020. Ve čtvrtek 5.března 2020 jsme v Centru podlahového designu FloorFloor (Na Pankráci 30A, Praha 4) uvedli na trh novou kolekci 32 dekorů ze 3 designových řad kolekce MY FLOOR 2020. Kolekce zahrnuje autentické dekory dřeva, varianty lamel včetně extra širokých a dlouhých dílců 1,845x 244mm řady Residence. Novinkou je produktová řada v provedení s vyšší odolností proti stojaté vodě.

Podlahy My Floor jsou vyráběny z borovic pocházejících z Brandenburských lesů. Borovice jsou bohaté na pryskyřici, která zlepšuje vlastnosti podlah a  v rámci výrobního procesu je zapotřebí méně lepidla. Díky využití stromů z okolí výrobních závodů se výrazně snižuje i uhlíková stopa a dopad CO2 plynů na životní prostředí.

Svatomartinský workshop s Haro Flooring

Dřevěné podlahy a dřevěný obklad na zeď. Kombinace luxusní třívrstvé dřevěné podlahy a dřevěného obkladu ve vysoké kvalitě vytvoří harmonický celek a jedinečnou atmosféru interiéru. Propojení dřevěných materiálů na podlaze a zdi najde uplatnění v interiéru domácnosti a neopakovatelnou atmosféru vytvoří i v restauraci, hotelu nebo kanceláři.  11.listopadu 2019 jsme ve spolupráci s německým výrobcem HARO připravili prezentaci luxusních třívrstvých dřevěných podlah HARO a dřevěných obkladů HARO WALL. Produktovou část jsme doplnili i ochutnávkou Svatomartinského vína.

Disano by Haro

26. září 2019 jsme uvedli na trh stylové tylové podlahy DISANO by HARO. Podlahy DISANO by HARO jsou zdravou podlahou, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty. Řada DISANO Classic Aqua je určená pro všechny, kteří kladou vysoké nároky na úroveň bydlení. Autentické dekory a velkorysé formáty dílců 235×2035 mm dodají každému prostoru atraktivní vzhled. Díky dodatečné vrstvě ElastoTec je řada DISANO Classic Aqua příjemně měkká a komfortní na došlap.  V zaváděcí kolekci DISANO Classic Aqua je možné vybírat z 8 autentických dřevodekorů s přiznanou V-spárou dostupných skladem.

Interní Veletrh 2019

Ve dnech 4. a 5. dubna 2019 proběhl v areálu sídla společnosti Interní veletrh, kde jsme prezentovali celé portfolio produktů včetně novinek. Veletrhu se zúčastnili zástupci z řad dodavatelů, výrobců a významných zákazníků.

For Garden 2019

Do nové sezóny jsme vstoupili s řadou novinek v kolekci ZAHRADA 2019, kde najdete jak osvědčené tak zcela nové produkty zahradního nábytku, dětského zahradního programu a zahradních doplňků. Ve dnech 21. – 24. 3. 2019 jsme novou kolekci představili v rámci veletrhu For Garden. V průběhu celé sezóny si všechny produkty můžete prohlédnout a vyzkoušet ve venkovní expozici ZAHRADA (Areál ASKO a.s., Františka Diviše 984, 104 00 Praha 10 Uhříněves.)