Terasy a fasády


Dřevěné terasy

Terasy jsou mimořádně odolné, rozměrově stabilní a trvale obnovitelné. Excelentně opracovatelné dřevo s nejvyšší možnou odolností proti dřevokazným škůdcům garantuje životnost minimálně 25 let.

 


WPC systémy

WPC terasy Kovalex

Výrobek Kovalex WPC, z anglického Wood Plastic Composite, je kombinací výborného poměru dřevěných vláken (70 %) a vysoce kvalitativního zdravotně nezávadného polymeru HDPE (30 %).

WPC terasy Unvoc

Terasy UNVOC nabízejí moderní pojetí dvoubarevného extrudovaného prkna s imitací dřeva. Jedná se o kombinaci dřevěných vláken (70 %) se zdravotně nezávadným polymerem HDPE (30 %).

Barvy: tmavě šedá, šedohnědá, hnědá, čokoládově hnědá

 


Péče o terasy

Aby Vaše terasa zůstala co nejdéle jako nová, je třeba se o ni pravidelkně starat. Rádi Vám poradíme, jak terasu udržovat a současně Vám nabídneme i prostředky, které údržba vyžaduje.

  

Dřevěné fasády

V naší nabídce naleznete široký výběr dřevěných fasád z různých materiálů i rozměrů.

Náš odborný personál Vám pomůže s výběrem toho nejvhodnějšího řešení pro Vás.

90 % produktů pro Vás máme skladem s možností okamžitého odběru.

 


Péče o fasády

Pro zpomalení oxidace (šednutí dřeviny) doporučujeme ošetřit dřevo vhodnými prostředky pro ošetření terasových prken. Před montáží je vhodné provést první nátěr, a to ze všech stran. Časem se na dřevě mohou objevit povrchové vlasové trhlinky, které jsou přirozenou vlastností dřeva (reakce na změny venkovní teploty a vlhkosti vzduchu).