Vinylové podlahy

Moderní vinylové podlahy jsou odolné, vyznačují se snadnou pokládkou a nenáročnou údržbou. Vinylové podlahy jsou charakteristické vysokým komfortem při došlapu, jsou měkké a teplé na dotek, mají nízkou úroveň kročejového hluku. Jsou vhodné pro alergiky. Díky široké nabídce vzorů a specifikací najdou uplatnění v domácnostech i v komerčních prostorách, v místech s velkou zátěží i vlhkých prostorách, lze je dobře kombinovat s jinými podlahovinami. Při výběru podlahovin dbáme nejen na kvalitu produktů a moderní dekory, ale klademe důraz na jejich složení a dopad na životní prostředí. Preferujeme podlahoviny, které neobsahují PVC, ftaláty ani těžké kovy. Podlahoviny, které jsou bez obsahu formaldehydu a jsou recyklovatelné. Soustředíme se na evropské dodavatele.


Stylové podlahy DISANO by HARO

DISANO by Haro jsou stylové podlahy pro zdravé bydlení. Zdravá podlaha, která neobsahuje PVC, změkčovadla ani ftaláty a těžké kovy. Komfortní podlaha určená pro zážitek z bydlení ve stylu extra třídy.

 

Zaváděcí ceník kolekce DISANO by HARO

 

Zobrazit více

Dub_kristalovy_537240_Int
Dub_Cesminovy_Creme_537298_Int
Dub_kristalovy_537240_Int
Dub_Divoky_535700_Int

 


Designová krytina nejnovější generace THE FLOOR:

Krytina s konstrukcí na nosné desce, vyrobená na minerální bázi (SPC – Solid Polymer Core) bez obsahu formaldehydu zcela splňuje nejvyšší požadavky na moderní a kvalitní podlahovinu. Celá výroba podlahoviny probíhá v Německu, 100% z evropských surovin. Produkt je plně  recyklovatelný.

 

Prohlédnout katalog

Prohlédnout ceník

 

Zobrazit více


image_Floover_4-900×594
image_Floover_1-900×594
image_Floover_2-900×594
image_Floover_3-900×594

Komfortní podlahy Floover    

Švýcarská kvalita, evropské normy a standardy, striktní požadavky na kvalitu, to vše jsou podlahy Floover. Jako výhradní distributor podlahoviny značky FLOOVER pro český trh nabízíme svým zákazníkům novou generaci vinylových podlahovin Floover Splash2O Design: kombinaci trendových dezénů s jedinečnými technickými vlastnostmi. Dílce mají vícevrstvou konstrukci na pevné a voděodolné nosné desce, která zajišťuje jejich vysokou odolnost a extrémní stabilitu.

 

Prohlédnout katalog

Prohlédnout ceník

Prohlédnout ceník – rošířená kolekce

 

Zobrazit více


Robusní podlahy ter Hürne

Tiché, robustní a pohodlné jsou vinylové dílce od něměcké firmy ter Hürne. Jedinečné vinylové dílce jsou spojením nejmodernějších dekorů a sofistikované technologie v kombinaci s maximálně efektivním využíváním zdrojů životního prostředí. Řada ter Hürne PERFORM je určená k instalaci celoplošným lepením. Dílce mají vícevrstvou konstrukci na pevné nosné desce s vysokým podílem vápence, mají výrazně snížený podíl plastifikátorů, jsou vhodné i pro instalaci do vlhkých prostor

 

Prohlédnout katalog

 

Zobrazit více

image_terHurne_03-900×594-900×594
image_terHurne_01-900×594-900×594
image_terHurne_02-900×594-900×594

 


image_FORBO_03-900×594
image_FORBO_04-900×594
image_FORBO_02-900×594
image_FORBO_01-900×594

Vinylové podlahy Forbo Novilon

Renomovaná značka Forbo představuje řadu vinylových dílců Novilon® Vinyl. Trendové dílce v lamelách i čtvercích zaujmou svým dezénem z rukou nizozemských designérů. Exkluzivita a maximální reálnost struktur je u některých dekorů dřevin podtržena embosováním v registru. Na omak jsou vzory plastické a lze tak cítit např. věrnou strukturu surového dřeva. Dílce jsou vyráběny bez ftalátů, obsahují podíl recyklátu, jsou vyráběny ve výrobním závodě, který 100% využívá zelenou elektřinu a všechen odpad z výroby je recyklován.

 

Prohlédnout katalog

 

Zobrazit více