Dveře

Nabízíme ucelený koncept dveří a půdních schodů. Nabídka zahrnuje dřevěné interiérové dveře, posuvné dveře, obložkové i rámové zárubně. V nabídce máme jak modely se suky, vhodné třeba na chaty a chalupy, tak i modely bez suků, hodící se do moderních i klasických interiérů.Classen

Plné dřevěné interiérové dveře stejně jako prosklené dveře jsou k dispozici v mnoha různých barvách a provedeních. Naše dřevěné interiérové dveře je možné barevně přizpůsobit do jakéhokoliv interiéru. Všechny dveře jsou vybaveny kvalitními zámky s roztečí 72 mm a čepovými závěsy dle příslušných norem a umožňují dveře použít jak v dřevěné, tak i v ocelové zárubni.

Nabízíme individuální výběr jednotlivých parametrů dveří, včetně šířky křídla a povrchové úpravy olejováním, lazurováním nebo lakováním. Naše dřevěné interiérové dveře vám vyrobíme i jako dveře posuvné či dvoukřídlové.

 

Prohlédnout akční ceník CLASSEN
Prohlédnout ceník CLASSEN
Prohlédnout katalog CLASSEN 2019


Radex

V současné době je RADEX dynamicky
se rozvíjející společnost ve svém oboru.
Naše výrobky najdete u předních prodejců
v Polsku, České republice, na Slovensku,
Maďarsku, Litvě, Estonsku, Dánsku, Itálii,
Švédsku, Norsku, Irsku, na Ukrajině, v Řecku,
Finsku, Rusku, Bělorusku, Lotyšsku, na
Balkánu a v dalších zemích Evropy.
Naše výrobky mají osvědčení a hygienickou
certifikaci, kterou provádí akreditované
instituce.

 

Prohlédnout ceník RADEX
Prohlédnout katalog RADEX 2019


kliky

Dveřní kování

 

Máme pro vás výhradně produkty vyrobené v Evropě a většina z nich je skladem u distributora. Nabízíme značky z Portugalska, Itálie, Německa, Nizozemska, Švédska či jiných evropských dodavatelů.

Kliky na dveře, kliky na okna, kování na okna, kování na dřevěné dveře i kování na skleněné dveře, do interiéru i exteriéru. Máme pro vás všechny možné typy a druhy.

Luxusní, stylové, designové, kliky z mosazi, z nerezové oceli nebo slitiny zinku, i kliky z hliníku, které jsou funkční a přitom levné. A co taková klika na dveře s křišťály Swarovski? Stačí si vybrat.

Víme, že záleží hlavně na kvalitě. I proto je u nás samozřejmost záruka 5 let na většinu výrobků. U některých modelů je to dokonce prodloužená záruka na 10 a 30 let. Klika nebo kování od nás nejen vydrží, ale i ochrání. Nabízíme bezpečnostní kování a různé další dveřní kování, mimo jiné např. i kování na posuvné dveře, nebo kování na sklo.