Obchodní zástupce pro region Morava

Distribuční společnost Asko a.s., hledá do svého týmu obchodníků nového kolegu na pozici obchodní zástupce pro region Morava.

Naším posláním je spojovat slušné a inovativní lidi, aby naplňovali své životy smysluplnou a hodnotnou činností a aby společně pracovali na uspokojování životních potřeb lidí. V našem případě potřebu bydlení.

Jaká bude náplň Vaší práce ?

  • péče o stávající klienty ve svěřeném regionu, prezentace a prodej produktů společnosti
  • aktivní vyhledávání nových distribučních kanálů
  • propagace nových produktů
  • koordinace služeb a dodávek zákazníkům
  • analýza trhu, získávání relevantních informací o zákaznících
  • sledování aktivit konkurence

Co od Vás očekáváme ?

  • obchodnický talent
  • SŠ vzdělání nebo výuční list
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • MS Office uživatelská znalost
  • aktivní řidič s ŘP sk. B, ochota cestovat

Co můžete očekávat Vy?

  • prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • motivační mzdové ohodnocení – základní mzda a neomezené odměny vázané na pracovní výkon
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody (zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenky, freedays)

Proč pracovat právě v Asku?

  • nabízíme zázemí stabilní a zdravé české společnosti a práci v týmu, který táhne za jeden provaz
  • nový kolega absolvuje důkladné zaškolení
  • používáme moderní informační systém pro podporu prodeje
  • dbáme na průběžné vzdělávání našich obchodníků, pravidelně probíhají produktová školení i školení prodejních dovedností
Kontaktní osoba

ASKO a.s.
Eva Púčiková
Františka Diviše 984, 10400 Praha – Uhříněves
Tel.: 271 017 292
E-mail: eva.pucikova@asko-as.cz