Nákupčí – Nákupní logistik

Distribuční společnost Asko a.s., hledá do svého týmu posilu na pozici Nákupní Logistik.

Naším posláním je spojovat slušné a inovativní lidi, aby naplňovali své životy smysluplnou a hodnotnou činností a aby společně pracovali na uspokojování životních potřeb lidí. V našem případě potřebu bydlení.

Co vás čeká

  • Na samém začátku naší spolupráce proběhne Vaše důkladné zaškolení a nadále Vám kolegové poskytnou průběžnou podporu při Vaší práci
  • Budete spravovat údaje svěřeného sortimentu v databázi
  • Budete zajišťovat dodávky zboží v potřebném množství a kvalitě ve správný čas
  • Ponesete zodpovědnost za optimální stav skladových zásob
  • Budete poskytovat přímou podporu produktovému manažerovi
  • Při zajišťování těchto cílů budete komunikovat s dodavateli ohledně dodávek zboží, přejímat dodané zboží, vyřizovat reklamace a spolupracovat s kolegy nejenom z nákupu, ale i z celé firmy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Pečlivost
  • Zodpovědnost
  • Organizační schopnosti
  • Nutná znalost anglického nebo německého jazyka na komunikační úrovni
  • PC uživatelsky

Výhodou je

  • Předchozí zkušenost z logistiky, znalost dřevomateriálů. Práce je vhodná pro uchazeče se zkušeností z obchodních řetězců na pozici asistent/asistentka.
  • Práce je vhodná pro uchazeče se zkušeností z obchodních řetězců na pozici asistent / asistentka

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Zajímavou práci pro společnost, která klade důraz na 100% etické a legální podnikání s čestným, zodpovědným a uctivým postojem k obchodním partnerům se kterými budujeme dlouhodobé a kvalitní vztahy.
  • Poskytujeme zákazníkům výrobky a služby s vysokou přidanou hodnotou za přiměřené ceny.
  • Pro naše zaměstnance zajišťujeme kvalitní podmínky pro tvořivou práci, chováme úctu k nim i k odvedené práci a nabízíme kariérní růst. Mají u nás jistotu svobodného projevu a možnost vlastního názoru.
  • Firma Asko a.s. zaujímá společensky zodpovědný postoj k okolí, širší společnosti a k podnikání s respektem k životnímu prostředí a k obnovitelným zdrojům.
Kontaktní osoba

ASKO a.s.
Eva Púčiková
Františka Diviše 984, 10400 Praha – Uhříněves
Tel.: 271 017 292
E-mail: eva.pucikova@asko-as.cz