Nákupčí – Nákupní logistik

Distribuční společnost Asko a.s., hledá do svého týmu posilu na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ.

Naším posláním je spojovat slušné a inovativní lidi, aby naplňovali své životy smysluplnou a hodnotnou činností a aby společně pracovali na uspokojování životních potřeb lidí. V našem případě potřebu bydlení.

Náplň práce:

  • zpracování mzdové agendy společnosti
  • zaúčtování mezd, práce s interními systémy
  • komunikace s příslušnými institucemi
  • poradenství v oblasti pracovního práva pro zaměstnance

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • praxe na pozici mzdové účetní podmínkou
  • přehled v oblasti pracovního práva a související problematiky
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost
  • zkušenosti s programem Helios Green výhodou

Proč pracovat právě v Asku?

Nabízíme Vám práci v příjemném prostředí české rodinné firmy. Důkladné zaškolení a dlouhodobá podpora nového kolegy je u nás samozřejmostí. Poskytujeme zaměstnanecké benefity ve formě zvýhodněných zaměstnaneckých nákupů, bezúročných půjček pro zaměstnance, stravenek, výhodného tarifu pro soukromé mobilní telefony a 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené.

Kontaktní osoba

ASKO a.s.
Eva Púčiková
Františka Diviše 984, 10400 Praha – Uhříněves
Tel.: 271 017 292
E-mail: eva.pucikova@asko-as.cz