Kariéra

Na této stránce naleznete aktuální seznam volných pracovních míst ve společnosti ASKO a.s.

Obchodní zástupce divize floor pro severní Čechy

Jaká bude náplň Vaší práce ?

  • péče o stávající klienty ve svěřeném regionu, prezentace a prodej produktů společnosti
  • aktivní vyhledávání nových distribučních kanálů
  • propagace nových produktů
  • koordinace služeb a dodávek zákazníkům
  • analýza trhu, získávání relevantních informací o zákaznících
  • sledování aktivit konkurence
  • Proč pracovat v Asku ?

nabízíme zázemí stabilní a zdravé české společnosti a práci v týmu, který táhne za jeden provaz
obchodujeme s atraktivními a kvalitními produkty
nový kolega absolvuje důkladné zaškolení
používáme moderní informační systém pro podporu prodeje
dbáme na průběžné vzdělávání našich obchodníků, pravidelně probíhají produktová školení i školení prodejních dovedností

Co od Vás očekáváme ?

  • obchodnický talent
  • SŠ vzdělání nebo výuční list
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • MS Office uživatelská znalost
  • aktivní řidič s ŘP sk. B, ochota cestovat

Co můžete očekávat Vy ?

  • prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • motivační mzdové ohodnocení – základní mzda a neomezené odměny vázané na pracovní výkon
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody (zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenky, freedays)

ASKO a.s.
Lucie Zimová
Františka Diviše 984, 10400 Praha – Uhříněves
Tel.: 271 017 234
E-mail: lucie.zimova@asko-as.cz

Zaměstnanecké benefity

Druh benefitu

Freedays 5 dnů zaměstnanci
Výhodný mobilní tarif až pro 5 tel. čísel zaměstnanci
Stravenky v hod. 80 kč zaměstnanci po skončení zkušební doby
Úrazové pojištění pro případ smrti následkem úrazu
a trvalých následků úrazu
zaměstnanci, kteří užívají služební vozidlo
a jijchž pracovní poměr trvá déle, než 1 rok
Volno při narození dítěte 2 dny zaměstnanci po skončení zkušební doby
Zaměstnanecké nákupy nákup zboží Aska za zvýhodněné ceny zaměstnanci a osoby činné v Asku na základě dohod
o pracích konaných mimo prac. poměr alespoň 1 rok
Zápůjčka zaměstnancům bezůročná zápujčka až do výše 50 000 Kč zaměstnanci, jejichž pracovní poměr trvá déle,
než 3 roky, výjimečně po 1 roce
Nadstandardní podmínky při využití produktů UniCredit Bank zaměstnanci
Možnost nákupu nového vozu zn. Škoda za zvýhodněnou cenu zaměstnanci
Služební vůz pro soukromé účely u vybraných pracovních pozic, na základě podmínek prac. smlouvy