Poslání a cíl

Asko a.s. spojuje slušné a inovativní lidi, aby naplňovali své životy smysluplnou a hodnotnou činností, aby společně pracovali na uspokojování životních potřeb lidí. V našem případě potřeby bydlení.

Tree-pic

Již od roku 1991

V tomto roce jsme zahájili obchodní činnost: Export řeziva
v rámci celé EU.

1993

Rozšíření portfolia o další dřevařské materiály, Výstavba administrativní budovy.

1995

Výstavba velkých skladových hal, základ budoucí logistiky po celé ČR.

1998

Transformace na a.s., vstup na tuzemský trh jako logistické a distribuční centrum.

2004 - 2017

Moderní logistické centrum zastávající vedoucí postavení mezi distributory výrobků dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR.

2018-2020

Budování pevných profesionálních vztahů se zákazníky, aktualizace sortimentu. Rekonstrukce vlastního Centra podlahového designu FloorFloor.

2021

Společnost ASKO a.s. slaví 30let svého úspěšného působení na trhu ČR a SK. Hledáme nové a funkční kanály pro komunikaci s našimi partnery, dodavateli a zákazníky. Pružně reagujeme na turbulentní změny trhu dřevozpracujícího průmyslu. Prohlubujeme obchodní vztahy s developery. Více se zaměřujeme se na on-line prostředí pro obchod i komunikaci.

O nás

Asko a. s. je předním distributorem výrobků ze dřeva. Za dobu svého působení na českém a slovenském trhu si vybudovala vedoucí postavení mezi distributory dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR.

Vedle profesionálních vztahů s velkoobchodními partnery nabízíme ucelené portfolio služeb a produktů
i koncovým  zákazníkům,  kutilům a maloobchodním odběratelům.

Prostřednictvím své divize Floor jsme rozšířili své služby o maloobchodní prodej podlah, dveří, teras a fasád a aktivně spolupracujeme s developery, architekty a bytovými designery.

IMG_3459

Filozofie

Čestný, zodpovědný a uctivý postoj k obchodním partnerům a budování dlouhodobého kvalitního vztahu s nimi.

Generální ředitel
hrdina6_podpis