Na této stránce naleznete aktuální seznam volných pracovních míst ve společnosti ASKO a.s.

Referent/ka zákaznického centra

Hledáme ctižádostivého kandidáta/ku s výbornými komunikačními schopnostmi, ochotou učit se novým věcem a inovativním myšlením.

Jaká bude náplň Vaší práce ?

- komunikace se zákazníky (telefonická, e-mailová)

- zpracovávání poptávek a objednávek od zákazníků v interním systému

- vystavování a kontrola příslušných dokladů

- spolupracovat s dalšími složkami společnosti při realizaci zakázek

- kompletace a archivace dokladů

Co od Vás očekáváme ?

- SŠ vzdělání (stavební zaměření výhodou)

- znalost práce na PC

- samostatnost, pečlivost a flexibilitu

- přirozenou inteligentní a odpovědnou osobu s výbornými komunikačními schopnostmi

- ochotu učit se novým věcem

- praxe na obdobné pozici, znalost dřevomateriálů

- znalost programu Helios Green výhodou

Co můžete očekávat Vy?

- prostor pro samostatnou a iniciativní práci

- osobní rozvoj

- přátelský kolektiv, podporu kolegů

- stravenky v hodnotě 80 Kč

- zaměstnanecké slevy na produkty

- 20 dní dovolené, 5 dní osobního volna

Proč pracovat v Asku?

jsme česká rodinná firma, pracujeme týmově a zaměstnanec pro nás není jen osobním číslem. Klademe důraz na 100% etické a legální podnikání a také zodpovědný a uctivý postoj k našim obchodním partnerům i k sobě navzájem.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Františka Diviše 984, Praha - Uhříněves
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 27000 - 32000 Kč/měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Zaměstnavatel:

ASKO a.s.

Kontaktní osoba:

Lucie Zimová

Adresa:

Františka Diviše 984, 10400 Praha - Uhříněves, Česká republika

Telefon:

271 017 234