DOMO: ocenění roku

DOMO: ocenění roku

Společnost Asko a.s. získalo prestižní ocenění časopisu DOMO v kategorii Realizace roku 2018. Ocenění jsme získali za realizace podlah, teras a schodů pro dvojdomky projektu Villas Břežany v obci Dolní Břežany, Praha – západ.

Společnost Asko a.s. vyhrála výběrové řízení pro dodávku podlah a teras, kterou realizoval tým centra bytového designu FloorFloor. V rámci projektu byl jako standard pro interiérové podlahy zvolen laminát Kronotex Standard v 6 variantách. V rámci klientských změn byla u vybraných bytových jednotek použita dřevěná podlaha Europarket. Terasy jsou položeny z dřeviny sibiřský modřín. Součástí realizace byly i interiérové schody.

Villas Břežany jsou unikátní developerský projekt 40-ti prémiových nízkoenergetických rodinných domů. Vily mají důmyslně řešený interiér s moderním vzhledem, který uspokojí svou originalitou i nejnáročnější klienty. Domy jsou dvoupodlažní s venkovní terasou. Projekt výstavby má 3 etapy: 1. etapa čítá 14 bytových jednotek, 2. etapa 14 bytových jednotek a 3. etapa 8 jednotek.