Materiál budoucnosti Accoya®

Materiál budoucnosti Accoya®

Jedinečný stavební materiál Accoya® a jeho kvality v praxi prostřednictvým realizace na administrativní budově společnosti Asko a.s.

 

Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám krátce představit jedinečný stavební materiál Accoya® a ukázat jeho kvality v praxi prostřednictvím realizace na administrativní budově společnosti Asko a.s.

Detail okna uvnitř budovy Asko a.s.


SEZNAMTE SE

Pro ty, kteří ještě neměli příležitost se seznámit se dřevem Accoya®… jedná se o materiál, který se vyrábí metodou acetylace borovice Radiata Pine, tedy chemickou modifikací dřeva bez použití biocidních látek.

Výsledkem je dřevo s mimořádnými vlastnostmi, jako je rozměrová stálost a odolnost. Hustota dřeva cca 520 kg/m3. Garance životnosti minimálně 25 let.


VÝHODY A VLASTNOSTI
 

Dřevo Accoya® pochází z trvale udržitelných zdrojů. Rychle rostoucí dřevina je zpracovávána patentovaným modifikačním procesem, který trvale vylepšuje vlastnosti dřeva.


V PRAXI NA BUDOVĚ ASKO

 

Jak se Vám líbí nová okna z materiálu Accoya? Pokud Vás tato rekonstrukce a nová tvář budovy pozitivně oslovila, zvažte využití tohoto kvalitního materiálu i pro svoji realizaci a nebo jednoduše šiřte potenciál tohoto jedinečného materiálu dál mezi svými přáteli 🙂 

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Děkujeme předem za jakékoliv ohlasy a spontánní reakce na tuto vizuální stavební změnu naší budovy.

Za společnost Asko a.s.,
oddělení marketingu