FloorFloor není již jen o podlahách

FloorFloor není již jen o podlahách

Společnost Asko a.s. a její Centrum podlahového designu FloorFloor nově zařazuje od 1.10.2016 do svého portfolia kuchyně značky Decodom. Rozšiřuje tak služby a možnosti tohoto studia pro komplexnější uspokojení potřeb našich obchodních partnerů z řad profesionálních podlahářů, truhlářů, developerů, ale i konečných zákazníků, kterým nabídne kompletní servis od velkého výběru až po montáž.

Výrobcem kuchyní je slovenská firma Decodom s téměř 70- ti letou tradicí ve výrobě nábytku. Historie však sahá až do roku 1911. Jedná se tedy o tradičního výrobce, který má svoji výrobu, logistický sklad a pobočky po celém Slovensku. V  Praze jeho zastoupení můžete navštívit právě v Centru podlahového designu FloorFloor na Pankráci-Vyšehradě.

Na  showroomu je neustále k dispozici pro zákazníky zkušený poradce, který je schopný naplnit představy jak systémové, tak designové a cenové. To znamená, že Vám kuchyni udělá doslova na míruk, aby ergonomicky vyhovovala.Poradce Vám nabídne aktuální trendy, kvalitní bílou techniku a co je nejdůležitější – dle možností se bude držet stanoveného rozpočtu, tj. maximálně ve prospěch kvality a praktičnosti a dle vašich představKk tomu se dá přímo na místě doladit barevnost vybrané podlahy a odstín interiérových dveří dle představ zákazníka.

 

Kuchyně jsou na klíč. Co to obnáší? V první řadě odborné poradenství,

které zaručuje maximální funkčnost i design co předčí Vaše očekávání. Samozřejmostí je 3D návrh, vytvořený pro Vás nezávazně a zdarma. Získáte tak dalšího pomocníka k přesné orientaci v budoucím prostoru. Vlastní odborné zaměření ještě před montáží dává jistotu spolehlivé instalace bez prodlev a průtahů a profesionální montáž zkušenými truhláři z řad našich partnerů dokreslí celý systém dodávky na klíč! Celková doba dodání od objednání činí 5 týdnů, samotná montáž je otázkou dne či dnů, dle náročnosti. V mezidobí je možné pokládat například podlahu (HARO, WICANDERS, FORBO, FLOOVER, KRONOTEX) osadit dveřní křídla se zárubněmi (CREADOOR) a těšit se na Vaši novou kuchyň (DECODOM). To vše Vám nabízí FloorFloor studio.

A co design? Nabízí se více než 80 barevných dekorů, které lze různě kombinovat s více než 350 typy skřínek. Vaše kuchyně může být opravdu originální a doslova ušitá na míru. Pokud chcete levnou kuchyni do startovacího bytu nebo kuchyni nadstandardní až luxusní, v showroomu Na Pankráci 30a si vyberete!

 

Kuchyně jsou osazeny kováním německé výroby HETTICH nebo BLUM, spotřebiče dodáváme od značek HOTPOINT, WHIRPOOL a INDESIT. Na výběr je z klasických laminovaných desek až po high-tech materiály, které zaručí precizní zpracování detailů za použití laserové technologie. Jedná se o technologii lepení hran, kdy vzniká bezchybný spoj s prvotřídní kvalitou. Takový spoj je vodotěsný, odolný vůči teplu, nehrozí mu odlepení či zašpinění jako například u bílé varianty nátěru.

 

Spojení výběru z množství podlah, interiérových dveří a nově těchto kuchyní dává stále větší smysl a studio FloorFloor se tímto směrem ubírá. Partneři z řad podlahářů,truhlářů i developeů  tak mají možnost svým zákazníkům nabídnout větší rozsah nabízených výrobků a služeb u jednoho dodavatele – Asko a.s. a showroom FloorFloor využívat pro své schůzky s investory.

 

Závěrem nezbývá než Vás pozvat na prohlídku studia či vytvoření návrhu Vaší nové kuchyně zcela podle vašich představ a finančního rozpočtu.

Kontakt:

Centrum podlahového designu FloorFloor

Na Pankráci 30A, 140 00 Praha 4

Tel.:  222 939 851

showroom@asko-as.cz

 

 

 

Další aktuality
Nová samoobslužná prodejna
V měsíci dubnu proběhla rekonstrukce samoobslužné […]
Asko – 25 let s láskou ke dře…
„Asko je pro mne můj život.“  Tato slova […]