fbpx

Kariéra

Aktuální volné pozice

Hledáme ctižádostivého kandidáta/ku s výbornými komunikačními schopnostmi, obchodním talentem, s ochotou učit se novým věcem a inovativním myšlením.

Po zapracování Vám svěříme do vašich rukou markety ve vašem regionu.

Co bude náplní Vaší práce?

  • pravidelné návštěvy marketů (OBI, Hornbach, Bauhaus…)
  • kontrola regálů se zbožím a dohled nad dodržováním konceptu zalistovaného sortimentu
  • účast na sortimentních přestavbách, poradenský servis, propagace a školení nových produktů
  • aktivní účast při vystrojování nových marketů – dohled nad objednávkami, zakládáním zboží do regálů
  • propagační prezentace zboží, zajišťování potřebných vzorků – ve spolupráci s marketingem
  • řešení operativních záležitostí přidělených marketů v součinnosti s ostatními odděleními Aska – zejména provozním oddělením, skladem
  • řešení penalizací na základě připravených podkladů, reklamací, závadových listů a vratek, pořízení zápisů, foto dokumentace
  • analýza trhu, vyhodnocení prodejnosti svěřeného sortimentu, mapování konkurence
  • spolupráce s kolegy z oddělení
  • ve spolupráci s ředitelkou oddělení se podílet na přípravě mimořádných nabídek a jejich projednání na marketu

Co očekáváme?

  • SŠ vzdělání nebo praxe na obdobné pozici
  • obchodní dovednosti a komunikační schopnosti
  • pokročilou znalost práce na počítači, zejména MS Office
  • ochotu cestovat
  • spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • velmi dobré logické myšlení
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhodou

  • znalost dřevomateriálů
  • znalost programu Helios green

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní a zdravé české společnosti
  • zajímavou a různorodou práci
  • individuální přístup a přátelskou atmosféru
  • důkladné zaškolení
  • zaměstnanecké benefity ((zvýhodněné zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenky, výhodný tarif pro soukromý mobilní telefon, 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené).

Proč pracovat v Asku?

Jsme česká rodinná firma, pracujeme týmově a zaměstnanec pro nás není jen osobním číslem. Klademe důraz na 100% etické a legální podnikání a také zodpovědný a uctivý postoj k našim obchodním partnerům i k sobě navzájem.

Jsme stabilní česká obchodně-logistická společnost s 32-letou tradicí a ročním obratem 800 mil. Kč. Zastáváme významnou pozici mezi distributory výrobků dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR.

Máme zodpovědný vztah k okolí, širší společnosti a podnikání s respektem k životnímu prostředí a k obnovitelným zdrojům. Naším cílem je být zákazníkovou první volbou a být spolehlivou distribuční společností a významným dodavatelem produktů a služeb k stavbě a bydlení v středoevropském regionu.

Jaká bude náplň Vaší práce ?

  • péče o stávající klienty ve svěřeném regionu, prezentace a prodej produktů společnosti
  • aktivní vyhledávání nových distribučních kanálů
  • propagace nových produktů
  • koordinace služeb a dodávek zákazníkům
  • analýza trhu, získávání relevantních informací o zákaznících
  • sledování aktivit konkurence

Proč pracovat v Asku ?

  • nabízíme zázemí stabilní a zdravé české společnosti a práci v týmu, který táhne za jeden provaz
  • obchodujeme s atraktivními a kvalitními produkty
  • nový kolega absolvuje důkladné zaškolení
  • používáme moderní informační systém pro podporu prodeje
  • dbáme na průběžné vzdělávání našich obchodníků, pravidelně probíhají produktová školení i školení prodejních dovedností

Co od Vás očekáváme ?

  • obchodnický talent
  • SŠ vzdělání nebo výuční list
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • samostatnost, pečlivost
  • ochota učit se novým věcem
  • MS Office uživatelská znalost
  • aktivní řidič s ŘP sk. B, ochota cestovat

Co můžete očekávat Vy ?

  • prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • motivační mzdové ohodnocení – základní mzda a neomezené odměny vázané na pracovní výkon
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, mobilní telefon
  • zaměstnanecké výhody (5 dnů volna nad rámec řádné dovolené, zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, příspěvek na stravování)

Benefity

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
  • Zdravotní volno/sickdays
  • Firemní akce

Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky: Čeština (Výborná)

Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Jsme stabilní česká obchodně-logistická společnost s 31letou tradicí a ročním obratem 800 mil. Kč. Zastáváme významnou pozici mezi distributory výrobků dřevozpracujícího průmyslu na trhu ČR a SR.

Co bude výsledkem Vaší práce?

  • dokončená realizace, zaevidovaná a vyfakturovaná externě dodaná služba v rámci projektu
  • na samotném začátku naší spolupráce proběhne Vaše důkladné zaškolení a nadále Vám kolegové poskytnou průběžnou podporu při Vaší práci

Co bude Vaše pracovní náplň?

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti developerských projektů
  • vedení obchodních jednání s architekty, projektanty, developery
  • úzká spolupráce s produktovými managery, obchodními zástupci a dalšími kolegy společnosti
  • spolupráce s marketingovým oddělením na propagaci Asko a.s. v developerských projektech
  • evidence zakázek v příslušných složkách (karty služeb, smlouvy, fakturace, vyhodnocování)
  • sledování trhu, mapování produktů a služeb konkurence s cílem optimalizace postavení naší společnosti na trhu a rozšiřování poskytovaných služeb
  • návrhy a příprava činností pro zlepšení v oblasti poskytování služeb
  • samostatná kontrola úseku stavby – průběh prací, plnění časových harmonogramů
  • koordinace jednotlivých zakázek a osobní dohled nad jejich průběhem, řešení reklamací
  • dohled nad dodržováním předpisů v oblasti BOZP a PO, dodržování kvality a technologických předpisů
  • koordinace podlahářů a ostatních spolupracovníků v rámci jednotlivých projektů
  • řešení reklamací, požadavků zákazníků i stavby

Výhodou bude

  • zkušenosti s realizací stavebních projektů
  • přehled v oblasti podlahových krytin, dveří a dřevařského sortimentu
  • velmi dobré komunikační, organizační schopnosti, klademe důraz na samostatnost, rozhodnost a flexibilitu
  • technické myšlení a uživatelská znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

  • důkladné zaškolení a dlouhodobou podporu nového kolegy
  • prostor pro osobní iniciativu
  • práci v atraktivním prostředí našeho showroomu a v přátelském kolektivu
  • jasně stanovený mzdový systém s motivačním ohodnocením, každý může vlastním přičiněním přímo ovlivnit výši své mzdy
  • zaměstnanecké benefity (zvýhodněné zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, stravenkový paušál, výhodný tarif pro soukromý mobilní telefon, 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené)

Informace o pozici

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc

Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva

  • příprava mimořádných nabídek a jejich projednání na řetězcích DIY
  • aktivní profesionální komunikace se zákazníky,centrálami řetězců DIY (telefonicky i písemně)
  • práce s různorodým sortimentem – např. plovoucí podlahy, zahradní nábytek, dřevo materiály
  • správa zalistovaného sortimentu vůči řetězcům DIY – zalistování, vylistování, přelistování, uzavírání a otevírání položek
  • správa sortimentu ve vlastním systému – zadávání dat (nákupní ceny, katalogová čísla, akční ceny, rabaty)
  • řešení penalizací na základě připravených podkladů
  • řešení operativních záležitostí řetězců DIY
  • spolupráce s marketingovým oddělením na přípravě marketingových podkladů (data, foto, vzorky)
  • komunikovat napříč společností – zejména nákup, odbyt

  • samostatnost, pečlivost, logické uvažování
  • komunikační a organizační schopnosti
  • znalost práce na PC, MS Office uživatelská znalost

Výhodou

  • zázemí stabilní a zdravé české společnost
  • zaměstnanecké benefity ((zvýhodněné zaměstnanecké nákupy, bezúročné půjčky, příspěvek na stravování, výhodný tarif pro soukromý mobilní telefon, 5 dnů volna nad rámec řádné dovolené).

Plat: 36 000 ‍–‍ 38 000 Kč / měsíc

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Sleva na firemní výrobky/služby, Zdravotní volno/sickdays

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Kontakt

Lucie Zimová

lucie.zimova@asko-as.cz

Františka Diviše 984, 104 00 Praha – Uhříněves, Česká republika

Sdílejte tuto stránku

Array